83. Zamrzlý potok
Autor: Rudolf Kanka
(1899 - 1988)
Signováno a datováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1956
Šířka: 93 cm, výška: 65 cm, rámování: 79 x 110 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 29.11.2021 19:41 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč