36. Větrný mlýn
Autor: Waldemar Thorn
(1876 - 1940)
Signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 49 cm, výška: 36 cm, rámování: 44 x 57 cm
Konec dražby: 20.07.2021 20:31 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč