12. Žena v bílém
Autor: Geritt Lundens
(1622 Amsterdam - ?1686 Nizozemí)
Signováno vlevo dole, rámováno, prasklá deska
Technika: olej na dřevě, datace: 17. století
Šířka: 19 cm, výška: 23 cm, rámování: 37 x 33 cm
Konec dražby: 21.06.2021 20:21 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč