21. Žena v klobouku

Autor: Karel Šafář
(1938 Rychnov nad Kněžnou - 2016)

signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: litografie
Šířka: 7 cm, výška: 14 cm, rámování: 32 x 23 cm

Konec dražby: 13.09.2021 20:16 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč