216. Smutný klaun

Autor: Karel Šafář
(1938 Rychnov nad Kněžnou - 2016)

Signováno vpravo dole, číslováno 31/250
Technika: suchá jehla
Šířka: 11 cm, výška: 21,5 cm, rámování: volný lilst 30 x 21 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 23.06.2022 20:11 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč