188. Řeka v údolí
Autor: Jan Bohumír Weigert
( - )
signováno vlevo dole, mírně prohnuté
Technika: olej na kartonu
Šířka: 34 cm, výška: 49 cm, rámování: 67 x 52 cm
Konec dražby: 11.04.2018 21:13 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč