247. Řeka v údolí

Autor: Jan Bohumír Weigert
( - )

signováno vlevo dole, mírně prohnuté
Technika: olej na kartonu
Šířka: 34 cm, výška: 49 cm, rámování: 67 x 52 cm

Konec dražby: 28.07.2019 16:35 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč