19. Podzimní chalupy na Svitavsku

Autor: Jaroslav Pavliš
(1902 ? - 1972 ?)

signováno vpravo dole, rámováno v řezaném rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 50 cm, výška: 35 cm, rámování: 49 x 60 cm
Stav: malba nečištěna

Konec dražby: 20.07.2021 20:27 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč