10. Městská říčka
Autor: Alfred Vickers
(1853 - 1907)
Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 34 cm, výška: 39,5 cm, rámování: 54 x 49 cm
Konec dražby: 02.08.2021 20:23 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 800 Kč