11. Vodní město
Autor: Alfred Vickers
(1853 - 1907)
Signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1896
Šířka: 34 cm, výška: 39 cm, rámování: 54 x 49 cm
Konec dražby: 02.08.2021 20:34 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 800 Kč