11. Vodní město

Autor: Alfred Vickers
(1853 - 1907)

Signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1896
Šířka: 34 cm, výška: 39 cm, rámování: 54 x 49 cm

Konec dražby: 02.08.2021 20:25 SELČ

Zbývá: 6d 17h 2m 49s

Vyvolávací cena: 2 800 Kč