135. Akt dívky

Autor: Rudolf Kremlička
(1886 Kolín - 1932 Praha)

nesignováno, na reversu přípis a pozůstalostní razítko, volný list v paspartě.
Technika: litografie
Šířka: 12 cm, výška: 17 cm, rámování: 23 x 14 cm

Konec dražby: 08.03.2022 20:18 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 600 Kč