163. Ukřižování II.
Autor: Emanuel Ranný ml.
(1943 Brno - ?)
Signováno vpravo dole tužkou, číslováno vlevo dole 85/90 rámováno, paspartováno, zaskleno, na reversu autorské razítko a popisek
Technika: litografie, datace: 1990
Šířka: 18 cm, výška: 23 cm, rámování: 40 x 33 cm
Konec dražby: 10.08.2021 21:53 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč