44. Brána do neznáma
Autor: Emanuel Ranný ml.
(1943 Brno - ?)
Signováno tužkou dole uprostřed, rámováno, paspartováno, zaskleno, na reversu autorské razítko
Technika: lept
Šířka: 11 cm, výška: 14,5 cm, rámování: 31 x 25 cm
Konec dražby: 29.11.2021 19:21 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč