65. Klasy
Autor: Emanuel Ranný ml.
(1943 Brno - ?)
Signováno vpravo dole tužkou, číslováno vlevo dole 47/75, rámováno, paspartováno, zaskleno, na reversu autorské razítko
Technika: litografie
Šířka: 19 cm, výška: 23 cm, rámování: 40 x 33 cm
Konec dražby: 10.08.2021 20:47 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč