47. V horách
Autor: Alfred Collin
(1880 - 1944)
Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 55 cm, výška: 46 cm, rámování: 62 x 72 cm
Konec dražby: 20.07.2021 20:39 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč