B.Zanderholm - Podzimní les

Signováno vlevo dole
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 60 cm, výška: 58 cm

Konec dražby: 08.11.2021 22:31 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 100 Kč