252. B.Zanderholm - Podzimní les
Signováno vlevo dole
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 60 cm, výška: 58 cm
Konec dražby: 08.11.2021 22:31 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 100 Kč