9. Kopce v krajině - L formát
Autor: J. Paveza
signováno a datováno vlevo dole, protrženo, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1949
Šířka: 58 cm, výška: 90 cm, rámování: 102 x 71 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 09.11.2020 20:09 SEČ
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 1 000 Kč