252. Jezero v horách
Signováno dole uprostřed nečitelně, rámováno, zaskleno, na reversu popisek
Technika: olej na kartonu
Šířka: 17 cm, výška: 12 cm, rámování: 19,5 24 cm
Konec dražby: 09.12.2020 21:47 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 400 Kč