Jezero v horách

Signováno dole uprostřed nečitelně, rámováno, zaskleno, na reversu popisek
Technika: olej na kartonu
Šířka: 17 cm, výška: 12 cm, rámování: 19,5 24 cm

Konec dražby: 09.12.2020 21:47 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 400 Kč