107. Kuřáci
Autor: A. Moberg
Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 50 cm, výška: 37,5 cm, rámování: 47 x 60 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 29.11.2021 19:53 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 600 Kč