Kuřáci

Autor: A. Moberg

Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 50 cm, výška: 37,5 cm, rámování: 47 x 60 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 13.09.2021 21:20 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 600 Kč