123. Párová krajina
Autor: Zdeňek Baláš
(1904 Žatec - 1997 Nové Strašecí)
2 ks, signováno a datováno vpravo dole, druhý vlevo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: akvarel, datace: 1954
Šířka: 48 cm, výška: 18,5 cm, rámování: 37 x 66 cm
Konec dražby: 05.10.2021 21:16 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč