Kopcovitá krajina

Autor: Zdeňek Baláš
(1904 Žatec - 1997 Nové Strašecí)

Technika: akvarel, datace: 1965
Šířka: 30,5 cm, výška: 20 cm, rámování: 33 x 43 cm

Konec dražby: 10.08.2021 20:56 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč