88. Hodování
Autor: Bohumír Španiel
(1925 Náchod - 2009)
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: tempera
Šířka: 19 cm, výška: 29 cm, rámování: 41 x 29 cm
Konec dražby: 29.11.2021 19:43 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč