95. Na vycházce
Autor: Bohumír Španiel
(1925 Náchod - 2009)
signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: tuš, datace: 1941
Šířka: 21 cm, výška: 28,5 cm, rámování: 47 x 36 cm
Stav: dobrý
Konec dražby: 29.11.2021 19:47 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč
Pro účast v aukci se stačí přihlásit
Přihlásit se nebo Registrovat