Chaloupka

Autor: Vladimír Šindler
(1891 Kroměříž - 1961 Svitavy)

signováno a datováno vpravo dole, volný list v paspartě
Technika: tuš, datace: 1932
Šířka: 15 cm, výška: 12,5 cm

Konec dražby: 08.11.2021 21:06 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč