J. Vondráček - Chalupy

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 55 cm, výška: 44 cm, rámování: 57 x 68 cm

Konec dražby: 09.12.2020 21:48 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč