Konvolut grafik

Autor: František Burant
(1924 Beroun - 2001 Praha)

4 ks leptů od 5 x 3,5 do 12 x 10,5 cm, signováno a datováno vpravo dole tužkou, volný list
Technika: lept, datace: 1981-1988

Konec dražby: 08.11.2021 21:15 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč