34. Akt
Autor: František Burant
(1924 Beroun - 2001 Praha)
signováno dole uprostřed, paspartováno, zaskleno
Technika: lept
Šířka: 12 cm, výška: 9 cm, rámování: 27 x 28 cm
Konec dražby: 24.11.2021 19:16 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč