97. Skvrny

Autor: Aleš Lamr
(1943 Olomouc)

Signováno vpravo dole, autorský tisk, volně v paspartě
Technika: serigrafie
Šířka: 20,5 cm, výška: 27 cm, rámování: 29,5 x 20,5 cm

Konec dražby: 07.03.2022 20:05 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 600 Kč