207. Kompozice
Autor: Jaromír Zoul
(1936 Praha - 1987 Praha)
autorský tisk, signováno a datováno vpravo dole tužkou, volně v deskách
Technika: lept, datace: 1966
Šířka: 8 cm, výška: 10,5 cm, rámování: 33 x 23 cm
Konec dražby: 08.11.2021 22:05 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč