95. Oh Jeff
Autor: Roy Lichtenstein
(1923 Manhattan - 1997 Manhattan)
Signováno vpravo dole v tisku, číslováno vlevo dole tužkou 204/300 , slepotiskové razítko, součástí přiloženo: signovaný Certificado de Edicion Studio Art´K, nerámováno
Technika: litoofset
Šířka: 21 cm, výška: 21 cm, rámování: volný list 38 x 28,5 cm
Konec dražby: 10.08.2021 21:07 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč