245. Postavy

Autor: ? Frejt

datováno vpravém rohu dole 62, na reversu určení autora
Technika: olej na kartonu, datace: 1962
Šířka: 33 cm, výška: 24 cm, rámování: 33 x 43 cm

Konec dražby: 28.07.2019 16:33 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 650 Kč