244. Tanečnice s tamburínou
Autor: Luigi Bombard
(1879 Boloňa, Italie - 1953 Řím)
Technika: litografie
Šířka: 21 cm, výška: 28 cm, rámování: 30 x 23 cm
Konec dražby: 22.06.2022 20:21 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč