Na cestě

Autor: Antonín Lněnička
(1920 Praha - ?)

Signováno a datováno vpravo dole, rámováno, zaskleno
Technika: kombinovaná technika, datace: 1966
Šířka: 53 cm, výška: 35 cm, rámování: 50 x 67 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 13.09.2021 22:23 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč