69. Na cestě
Autor: Antonín Lněnička
(1920 Praha - ?)
Signováno a datováno vpravo dole, rámováno, zaskleno
Technika: kombinovaná technika, datace: 1966
Šířka: 53 cm, výška: 35 cm, rámování: 50 x 67 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 29.11.2021 19:34 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč