Žena s mužem u krbu

Autor: Jacques Madiol
(1871 Ixelles - 1950 Ixelles, Belgie)

Signováno a datováno vpravo dole, rámováno v blondel rámu
Technika: olej na plátně, datace: 1907
Šířka: 80,5 cm, výška: 60,5 cm, rámování: 75 x 85 cm

Konec dražby: 09.11.2021 20:37 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč