256. Slunečnice
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: akvarel
Šířka: 39 cm, výška: 55 cm, rámování: 80 x 63 cm
Konec dražby: 07.06.2021 21:07 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč