100. Městečko
Autor: Jarmila Vávrová Hoberlandtová
(1926 Praha)
signováno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: litografie, datace: 1962
Šířka: 39 cm, výška: 28,5 cm, rámování: 45 x 55 cm
Konec dražby: 16.11.2021 19:49 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč