Zvony

Autor: Jarmila Čermáková
(1934)

signováno vpravo dole tužkou pod paspartou, vlevo dole číslováno 45/50, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: lept
Šířka: 11 cm, výška: 17 cm, rámování: 33 x 27 cm

Konec dražby: 04.10.2021 20:17 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč