62. Rybářská síť
Autor: Luc Verger
Signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 60 cm, výška: 81,5 cm, rámování: 95 x 74 cm
Konec dražby: 29.11.2021 19:30 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 200 Kč