128. Zátiší
Autor: Matěj Motyčka
(1960 Bratislava, Slovensko)
Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: akryl, materiál: malířská deska
Šířka: 46 cm, výška: 56 cm, rámování: pošk.69 x 60 cm
Konec dražby: 05.10.2021 21:19 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 800 Kč