258. Abstrakce
nesignováno
Šířka: 29,5 cm, výška: 43,5 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 13.12.2018 22:25 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 550 Kč