257. Na řece
zaskleno
Technika: fotografie
Šířka: 38 cm, výška: 28 cm, rámování: 31 x 41 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 09.05.2022 21:13 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 350 Kč