257. Panna Maria Bolestná
stříbřená dřevořezba. Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty od NPÚ přiloženo
Technika: dřevořezba, datace: 19. století
Výška: 16 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 04.11.2020 22:08 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč