Panna Maria Bolestná

stříbřená dřevořezba. Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty od NPÚ přiloženo
Technika: dřevořezba, datace: 19. století
Výška: 16 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 04.11.2020 22:08 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč