198. Dáma s růžemi
Autor: P. Biggs
Signováno vlevo dole, rámováno, zaskleno, paspartováno
Technika: akvarel
Šířka: 31 cm, výška: 44 cm, rámování: 78 x 63 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 13.09.2021 21:59 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 400 Kč