258. Klečící žena
Keramická plastika patinovaná, nesignováno.
Materiál: keramika
Výška: 31 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 13.06.2022 20:47 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč