32. Dělník
Autor: Klement Lorenc
(1911 Praha - 1983 Praha)
signováno na plintě, klobouk mírně uražen, na kamenném podstavci,
Materiál: patinovaná keramika/kámen
Výška: 28 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 16.11.2021 19:15 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč