55. Město

Autor: Jindřich Bajgar
(1913 Klimkovice - ?)

Signováno a datováno vpravo dole, číslováno 55/100
Technika: linoryt, materiál: kolorováno, datace: 1970
Šířka: 57 cm, výška: 34 cm, rámování: 57 x 78 cm

Konec dražby: 29.11.2021 19:27 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč