139. Sedící šuhaj
Autor: Jan Kobzáň
(1901 Liptál - 1959 Velké Karlovice)
signováno vpravo dole tužkou pod paspartou, vlevo dole datováno, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: kresba, datace: 1932
Šířka: 15 cm, výška: 22 cm, rámování: 41 x 31,5 cm
Konec dražby: 21.07.2021 21:37 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč