150. Volský povoz
Autor: Jan Kobzáň
(1901 Liptál - 1959 Velké Karlovice)
Signováno vpravo dole tužkou a datováno vlevo dole pod paspartou, rámováno, paspartováno, zaskleno
Šířka: 19 cm, výška: 15 cm, rámování: 34,5 x 30,5 cm
Konec dražby: 21.07.2021 21:44 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč